top of page
Search
  • Writer's pictureavi haim

גזעי כלבים: המדריך האולטימטיבי לבחירת האחד הנכון עבורך!

הקדמה: גזעי כלבים הם נושא ענק לוויכוח, וזו רק ההתחלה. מה לגבי אלרגיות? מה לגבי גזעים למשימות ספציפיות? יש כל כך הרבה שצריך לקחת בחשבון כשזה מגיע לבעלות על חיות מחמד, וכאן נכנס לתמונה גידול כלבים. עם כל סוגי הכלבים השונים שקיימים, זה יכול להיות קשה להחליט איזה מהם מתאים לך. זה המקום שבו גזעי כלבים: המדריך האולטימטיבי לבחירת האחד הנכון עבורך! במאמר זה, נסקור הכל, החל מאיך לבחור גזע על סמך תכונות אישיות ועד איזה סוג של כלב הכי מתאים לאורח החיים שלך. אנו כוללים גם רשימה של גזעי הכלבים האהובים עלינו, כך שתוכל למצוא את הגזע המושלם עבורך – ועבור המשפחה שלך!

מבוא הסעיף.

סעיף 1. גזעי כלבים: התאימות של סוגים שונים.

סעיף 1.1. הלברדור רטריבר הוא סוג הכלבים הנפוץ ביותר וידוע באישיותו הנאמנה ובמעיל הפרווה הקל לתחזוקה שלו.

סעיף 1.2. סוגים אחרים של כלבים לנסיעות ולהרפתקאות.

כלב הבקר האוסטרלי, רועה גרמני, אמריקן פיטבול טרייר, ביגל, בוסטון טרייר, בוקסר, בולדוג צרפתי, ג’ק ראסל טרייר, כלב רועים מהעולם הישן, סמוייד, כלב בריטי קצר שיער, כלב קוטג’ שוויצרי (פוזיו), קורגי ולש

סעיף 2. גזעי כלבים כאשר מטיילים עם חיית מחמד: מה לחפש במלווה לטיול

2) גודל: כמה גדול הכלב שלך צריך להיות? ישנם גדלים רבים ושונים של כלבים שיכולים להתאים לנסיעות; עם זאת, הגודל שתבחר ישפיע על מידת הסבירות של חיית המחמד שלך להצליח בפעילויות אחרות מחוץ למגרש הביתי שלה, כגון חשיפה לאנשים חדשים או חיות או משחק אחזור עם חיות מחמד אחרות (או אפילו בני אדם!). זכור זאת בעת בחירת הכלב שלך! עם זאת, הגודל הוא לא הכל – אם אתה מחפש חבר פרוותי שאוהב לשחק להביא או להתכרבל איתך על הספה במהלך ערבי הסרטים (או בכל עת!), אז קדימה ותשיג אחד שנכנס לקטגוריה הזו!

סעיף 1. מהם גזעי כלבים?

ישנם סוגים רבים של גזעי כלבים, כולל רועים גרמניים, בורדר קולי, בולדוגים ושיט. גזעי כלבים מסוימים מתאימים יותר לאנשים מסוימים מאחרים. לדוגמה, כלבי בולדוג מסוימים מתאימים ביותר לאנשים שיש להם לסתות חזקות וזקוקים לפעילות גופנית רבה. גזעי כלבים אחרים עשויים להתאים יותר לילדים או לסובלים מאלרגיות.

סעיף קטן 1.2 במה שונים גזעי כלבים מגזעים אחרים?

גזעי כלבים מסוימים הם ייחודיים ויש להם דרישות ספציפיות שיש לעמוד בהן לפני שניתן יהיה לרשום אותם בממשלה. לדוגמה, רועים גרמניים צריכים אישור מגדלים כדי להירשם בממשלה; בורדר קולי חייבים להיות רשומים במועדון הכלבנות על מנת להשתתף באירועי מירוץ; ושי צו צריך לעבור מבחן אינטליגנציה כדי להפוך לחיית מחמד.סעיף 2. מה לחפש בגזע כלבים.

לגזע כלבים יש גודל וצורה ספציפיים הנחוצים לפרט. כמה גזעי כלבים נפוצים כוללים פיטבול, shih ts, לברדור, ביגל, וולשי קורגי, ספרינגר ספנייל ורבים נוספים.

סעיף קטן 2.2 מהן דרישות הצבע לגזע כלבים.

לגזעי כלבים יש דרישות צבע ספציפיות שיש לעמוד בהן כדי להעפיל לסוג מסוים של אילוף או התנהגות. כמה צבעים נפוצים לכלבים כוללים שחור וחום, לבן ואפור, כחול ושחור, ירוק ג’ונגל וכסף סיבירי.

סעיף קטן 2.3 מהם שמות הגזע.

לגזעי כלבים רבים יש שמות גזעיים ייחודיים המתארים את התכונות הפיזיות או האישיות שלהם. לדוגמה, הלברדורים ידועים בתור “לברדור רטריבר”, בעוד שיצו ידועים בתור “כלבי שפרד”.

סעיף 3. גזעי כלבים לסוגים שונים של משפחות.

משפחות שונות משתמשות בגזעי כלבים שונים למטרות שונות. לדוגמה, משפחות מסוימות משתמשות ברועה גרמני להגנה, אחרות משתמשות בבולדוג לעבודות שירות, ואחרות משתמשות בבולדוג צרפתי בשביל הכיף. כתוצאה מכך, חשוב להבין איזה סוג של משפחה תרצה לאמץ גזע כלבים ספציפי ומדוע.

סעיף קטן 3.2 מהם סוגי המשפחות המשתמשות בגזעי כלבים.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של משפחות המשתמשות בגזעי כלבים: המשפחה העובדת משתמשת בכלב עבודה כחיית המחמד העיקרית שלהם; משפחת ההגנה משתמשת בכלב שמירה רב עוצמה כחיית המחמד העיקרית שלהם; והמשפחה הספורטיבית משתמשת ברטריבר או כלב ספורט אחר בתור חיית המחמד העיקרית שלהם. לכל סוג של משפחה יש את הצרכים והרצונות האישיים שלו בכל הנוגע לאופן שבו הם רוצים שהכלב שלהם יתנהג וכמה פעילות גופנית הם רוצים שהכלב שלהם יקבל.

סעיף קטן 3.3 מהם גזעי הכלבים למטרות שונות?

משפחות מסוימות זקוקות רק לסוג אחד של גזע כלבים בעוד שלאחרות עשויות להיות מספר סוגים של כלבים שהם צריכים לטפל בהם באותה מידה (כמו משפחת ההגנה שבוחרת בבולדוגים כחיית המחמד העיקרית שלהם). חשוב למצוא את הגזע המתאים לצרכים שלך לפני קבלת החלטות אם לאמץ אותו או לא!

סיכום מדור.

סיכום

גזעי כלבים יכולים להיות בחירה מצוינת עבור סוגים שונים של משפחות. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את המשפחה שתשתמש בגזע הכלבים ואיזו מטרה הוא ישרת. אם אינכם בטוחים איזה גזע כלבים מתאים למשפחה שלכם, התייעצו עם מגדל חיות מחמד או צפו בסרטונים של גזעי כלבים שונים כדי לקבל מושג. למידע נוסף על אילוף כלבים אנא הכנסו.

11 views0 comments

Recent Posts

See All

סרט אנימציה

את סרט האנימציה המתוק לאתר שלנו עשתה חברת Lovey movies. אני ממליצה עליהם בחום.

Comments


bottom of page